تندیس The Green Era Award در کلکسیون افتخارات آلوکد | درب وپنجره آلومینیومی

تندیس The Green Era Award در کلکسیون افتخارات آلوکد

تندیس  The Green Era Award در کلکسیون افتخارات آلوکد

پنجره ایرانیان : آلوکد تندیس کیفیت برتر موسسه The Green Era Award را در سال 2015 به خود اختصاص داد.

به گزارش خبرنگار نشریه پنجره ایرانیان ،شرکت آلوم کاردینه (آلوکد) که  بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی ،ساخت و اجرای پوسته خارجی انواع مختلف ساختمان ها را در کارنامه خود ثبت کرده است ، در سال 1394 تندیس برترین کیفیت و نام تجاری برگزیده موسسه " The Green Era Award " را به خود اختصاص داد.

این شرکت تولید کننده انواع نماها و در و پنجره های نوین در حالی موفق به دریافت تندیس برتر کیفیت از این موسسه اروپایی شد که سیستم پنجره لیفت اسلاید را در نیمه دوم سال 1393 به سبد محصولات خود اضافه کرده است. گفتنی است شرکت آلوکد با مدیریت دکتر شهرام علیزاده تا کنون اجرای پروژه های ارزشمندی را در پیشینه خود ثبت کرده است.

درب وپنجره آلومینیومی | شرکت آلوکد اجرای نمای کرتین وال

درب وپنجره آلومینیومی | شرکت آلوکد اجرای نمای کرتین وال پنجره ایرانیان : آلوکد تندیس کیفیت برتر موسسه The Green Era Award را در سال 2015 به خود اختصاص داد.به گزارش خبرنگار نشریه پنجره ایرانیان ،شرکت آلوم کاردینه (آلوکد) که بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی ،ساخت و اجرای پوسته خارجی انواع مختلف ساختمان ها را در کارنامه خود ثبت کرده است ،قایسه ضریب انتقال حرارت برای شیشه های گوناگون در پنجره های مختلف و همچین میزان مصرف سوخت سالانه که تولید کننده گاز های زیان آور برای محیط زیست( که مهمترین آن((SO₂است، اهمیت سازمان بهینه سازی مصرف سوخت و مبحث نوزدهم مقررات ملی ساختمان را آشکار می سازد. در کشور ما به سبب وجود منابع فراوان انرژی(نفت و گاز) هزینه سوخت در زمستان اندک است،درب وپنجره آلومینیومی اما در تابستان هزینه برق مصرفی برای وسایل خنک کننده بسیار زیاد است. بلندی یک صوت با اندازه گیری انرژه امواجی که این صوت تولید می کند قابل اندازه گیری می باشد، این انرژی که به آن اصطلاحا(شدت صوت) گفته می شود؛ با واحدی به نام دسی بل (db) سنجش می گردد.آستانه سطح شنوایی برای گوش انسان صفر دسی بل(db) و شدت صوت 120 دسی بل(db) بیانگر شدتی است که در آن از نظر فیزیکی درد قابل احساس است؛ سطوح شدت قابل قبول به شرح زیر است: بیمارستان ها 20 الی 25، اماکن مسکونی 30 الی 45،درب وپنجره آلومینیومی مدارس 35 الی 40، و ادارات 40 الی 50 دسی بل می باشد.. از جمله روشهایی که برای افزایش عایق بودن شیشه های دوجداره استفاده می شود؛ تزریق گاز خنثی است؛ تا با پر کردن فاصله بین شیشه با مواد عایق رسانایی بین شیشه ها را کم کند.درب وپنجره آلومینیومی در یک شیشه دوجداره که فاصله بین دو شیشه از هوا پر شده است، هوا بین دو شیشه جریان پیدا کرده و گرما به بالای پنجره و سرما به قسمت پایین پنجره منتقل می شود، پر کردن این فضا با گازهایی که دارای ضریب رسانایی کم و غلظت زیاد با قدرت جابهجایی کم هستند(ستون گاز های خنثی جدول مندلیف)، جابه جایی را به حداقل رسانده و رسانایی گاز کاهش پیدا می کند. استفاده از شیشه دوجداره ملزم به استفاده از قابهای استاندارد(درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک و سازه های کرتین وال)چرا که زیبایی، دوام، عدم نیاز به رنگ مجدد، پاکیزگی آسان و عدم نفوذپذیری گرد و غبار از مزایای قاب مناسب است، با توجه به الزامی شدن اجرای مبحث نوزدهم مقررات ملی ساختمان، شناخت و بهره گیری از کیفیت مناسب این محصول امری اجتناب ناپذیر است.درب وپنجره آلومینیومی در سال 1394 تندیس برترین کیفیت و نام تجاری برگزیده موسسه ” The Green Era Award ” را به خود اختصاص داداین شرکت تولید کننده انواع نماها و در و پنجره های نوین در حالی موفق به دریافت تندیس برتر کیفیت از این موسسه اروپایی شد که سیستم پنجره لیفت اسلاید را در نیمه دوم سال 1393 به سبد محصولات خود اضافه کرده است. گفتنی است شرکت آلوکد با مدیریت دکتر شهرام علیزاده تا کنون اجرای پروژه های ارزشمندی را در پیشینه خود ثبت کرده است.

درب وپنجره آلومینیومی | شرکت آلوکد اجرای نمای کرتین وال