مشخصات برخی از سیستم ها درشرکت آلوکد

1-سیستم AL45َ:

این سیستم که در خارج از ایران به نام سری Aldoks معروف می باشد، یکی از ظریف ترین و اقتصادی ترین سیستم های درب و پنجره می باشد، با توجه به اینکه از طراحی مدرن و ساده ای برخوردار است رقیب سرسخت سیستم های UPVC می باشد.(پیوست1)

آب بندی و هوابندی مناسب از ویژگی های بارز این سیستم می باشد.

2-سیستم لولایی ترمال بریک T60 یا T55

این سیستم یکی از پرطرفدارترین سری های ترمال بریک در ایران می باشد. طراحی زیبا و مدرن،استفاده از پلی آمید نسوز اروپایی از ویژگی های بارز این سیستم بوده که توسط شرکت آلوکد عرضه می گردد. آببندی و هوابندی و عدم انتقال حرارت عالی، از ویژگی های بارز این سیستم می باشد. لازم به ذکر است بهای بسیار مناسب این سیستم در خانواده ترمال بریکها نیز از ویژگیهای مهم این نوع در و پنجره ها است.(پیوست 2)

3-سیستم کرتین وال

امروزه استفاده از View وسیع با توجه به ارتفاع بناها و جذب حداکثر انرژی خورشیدی از ویژگی های مهم قابهای شیشه ای می باشد. سازه کرتین وال دارای ویژگی های فوق می باشد.

با توجه به اینکه توسط برنامه محاسباتی اندازه پروفیلهای مصرفی تامین می گردد، این سازه ها هم از ویژگی مقاومت در برابر زلزله و هم از ویژگی View وسیع برخوردار می باشد.

هم اکنون در اکثر پروژه های مرتفع در ایران و کشور های دیگر یکی از محبوبترین قابهای شیشه ای سازه های کرتین وال هستند، از ویژگی های قابل توجه این سیستم علاوه بر آببندی و هوابندی بسیار بالا، امکان اجرای دهانه های با ابعاد بزرگ می باشد.

کرتین وال هایی که توسط شرکت آلوکد اجرا می گردد نیز ترمال بریک بوده و این خصوصیت بارز در این سیستم نیز اجرا می گردد.(پیوست 3)

4-سیستم UPVC

در بناهایی که نیاز به رعایت شدید موارد اقتصادی و صرفه جویی خاص می باشد، این نوع سیستم چشمگیر تر کاربرد دارد، لیکن با توجه به برخی از خصوصیات دارای نقاط ضعف و قوت می باشد.

از جمله این سیستم، فقط به صورت رنگ سفید قابل اجرا می باشد.(در صورتی که از رنگهای طرح چوب و یا الوان استفاده شود سیستم بهای قابل توجهی خواهد داشت)

از نقاط قوت این سیستم آببندی و هوابندی مناسب و بهای کمتر آن نسبت به سیستم های آلومینیومی می باشد.(البته به جزء سیستم َAL 45)

شرکت آلوکد با استفاده از بهترین بدنه های پروفیل Upvc، پنجره هایی با ظرافت و دقت تولید و عرضه می نماید.