واحدهای شرکت


واحد فنی مهندسی

این قسمت به دو بخش ، شامل هسته مرکزی طراحی و سیستم های اجرایی تقسیم میگردد . برنامه موجود برای اداره هر پروژه در شرکت alucad با تکیه بر برنامه ریزی در دفتر مرکزی شروع و از طریق بخش های اجرایی ادامه میابد.


 

واحد تیم طراحی و اجرا

استفاده از جدیدترین برنامه ها در طراحی و مدرن ترین ماشین آلات در بخش تولید و گروه اجرایی مجرب


 

واحد بازاریابی و فروش

مجموعه Alucad با استفاده از توانایی های همکاران خود در زمینه فروش محصولاتی با بالاترین کیفیت و برترین تکنولوژی ، خدمات ویژه ای را فراهم آورده است. همچنین شبکه فروش این مجموعه در شهرهایی چون اصفهان ،شیراز، کرمان ،آمل ،تبریز، شهرکرد ،شهر رضا،زنجان ، گرگان ، شاهرود ، قم ، قزوین ، کرج و دیگر شهرها آماده ارایه خدمات برتر به مشتریان عزیز می باشد.


 

واحد حسابداری و مالی

ارایه قیمت های مناسب و پیش فاکتورهای کامل و بدون نقطه ابهام ، محاسبات دقیق ریالی و مشتری مداری ،وظیفه اصلی همکارانمان در مجموعه Alucad می باشد.


 

واحد خدمات پس از فروش

شرکت آلوم کاردینه Alucad در راستای شعار مشتری مداری ، محصولات خود را به مدت 24 ماه گارانتی ( خدمات پس از فروش ) می نماید.

درب و پنجره آلومینیومی | شرکت آلوکد اجرای نمای کرتین وال

درب و پنجره آلومینیومی| شرکت آلوکد اجرای نمای کرتین والرعایت موارد زیردر طراحی نما ها الزامی است:حتی المقدوراز شیشه های رفلکس استفاده نشودفاصله پنجره از سقف تمام شده حداقل ۲۰ سانتی متر در نظر گرفته شود.مشخصات کلیه درها و پنجره ها باید با استانداردهای ملی مطابقت داشته باشد.استفاده از در و پنجره ها با ابعاد مدولار و تولید صنعتی در ساختمان رعایت شود.در فضاهای اقامت، سطح شیشه الزامی حداقل یک هشتم سطح کف است. مگر آنکه پنجره های تنها در یک دیوار تعبیه شده باشند و فاصله آن دیوار با دیوار مقابل بیش از ۵/۴ متر باشد که دراین صورت یک هفتم سطح کف الزامی است.در فضاهای اقامت در صورتی که لبه بالای پنجره ها غیر از سطح نورگیر سقف شیبدار در ارتفاع زیر ۱۰/۲ متر قرار گرفته باشد. سطح الزامی شیشه شفاف یک ششم سطح کف است.مگر آنکه کلیه دریچه ها نیز در یک دیوار تعبیه شده باشند و فاصله آنها از دیوار مقابل بیش از ۵/۴ متر باشد، در این صورت سطح الزامی شیشه یک پنجم کف فضا است.در مواردی که تامین نور به صورت طبیعی صورت گیرد، حداقل سطح شیشه در راه پله ها ۹/۰ متر مربع به ازائ هر طبقه است.طراحی نمای مناسب و هماهنگ تحت تاثیر عناصر و جزئیات ساختمانی:هماهنگی مصالحهماهنگی بافت و رنگهاهماهنگی پیشانیهماهنگی بالکنها و بیرون زدگی هاهماهنگی نرده ها و دیوار های محصور کنندهطراحی عناصر و جزئیات ساختماننشست ساختمان بر زمین: قسمت تحتانی ساختمان که بر روی زمین قرار میگیرد باید به گونه ای طراحی شود که ضمن هماهنگی با مجاورین، استقرار ساختمان بر روی زمین را تقویت کند.درب و پنجره آلومینیومی بدنه ساختمان: در ورودی و دسترسی ها ابعاد پنجره ها،درب و پنجره آلومینیومی هماهنگی و بافت مصالح مورد استفاده با در نظر گرفتن فرو رفتگی و پیش آمدگی و تاثیر مثبت از محیط و نمای املاک مجاور در نما مشخص شود.خط آسمان: نحوه ی اتصال و ارتباط بدنه بنا به افق در مقیاسی که خوانایی بنا را برای ناظر تثبیت نماید.درب و پنجره آلومینیومی ضوابط و مقررا نمای شهری- مصوب ۲۸/۰۸/۶۷۱-کلیه سطوح نمایان ساختمان های واقع در محدوده و حریم شهرها و شهرک ها که از داخل معابر قابل مشاهه است.درب و پنجره آلومینیومی اعم از نمای اصلی و نمای جانبی،درب و پنجره آلومینیومی نمای شهری محسوب می شود. لازم است با مصالح مرغوب به طرز مناسب زیبا و هماهنگ نماسازی شود.صدور گواهی پایان کار ساختمان مشروط به انجام نماسازی نماهای اصلی و جانبی است.

درب و پنجره آلومینیومی | شرکت آلوکد اجرای نمای کرتین وال