کرتین وال

کرتین وال یکی از نماهای بسیار مدرن به شمار می رود که بر روی بسیاری از ساختمان ها این نما را به کار می برند. ساختاری که در این نما به کار می رود و بسیار اهمیت دارد خود ایستا می باشد، و این یکی از بهترین ویژگی هایی می باشد که نمای کرتین وال دارد.ما از دیوار و پرده به طور کلی به عنوان یک حائل بین دو فضا استفاده می کنیم .


نماهای شیشه ای

این خصوصیت شفافیت و روشنایی از دیرباز تا کنون بسیار پر کاربرد بوده است. بنابر این برای رسیدن به این مهم از شیشه در طراحی نمای ساختمان استفاده می شود. و در این میان ترکیب ظرافت شیشه و استحکام فلز بسیار زیبا و جذاب به نظر می رسد و می توان بناهایی فوق العاده زیبا ، مقاوم و هنری با استفاده از نماهای شیشه ای خلق کرد.


درب و پنجره آلومینیومی

در سیستم درب و پنجره آلومینیومی ساده ( غیر ترمال بریک ) محصولی اختصاصی توسط شرکت آلوکد ارائه می گردد که به دلیل ویژگی های خاص خود بسیار مورد توجه مشتریان قراردارد؛ ( سادگی و بهایی بسیار مناسب ( قابل مقایسه با PVC ) و آب بندی و هوا بندی بالا ) که در سیستم لولایی به نام Windoal و در سیستم کشویی به نام سری ( S 45 ) در حال عرضه میباشد.سقف شیشه ای

باتوجه به پیشرفت روز افزون صنعت آلومینیوم و تلفیق مهندسی سازه با این صنعت و دستاوری جدید تکنولوژیکی در تولید اقلام و اتصالات ، محصول آلومینیومی (در و پنجره نما) با ضریب اطمینان قابل قبولی در اختیار مصرف کنندگان ، کارفرمایان و معماران بناها قرار گرفته است .